Wyjazd do Leśnej Podlaskiej

31 października grupa III i IV - 5 i 6 latki wyjechały do Leśnej Podlaskiej. Mama Zosi i Zuzi- Pani Agnieszka Szmurło zaprosiła nas na przedstawienie p.tyt. "Krół Ciapciak", które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Leśnej Podlaskiej". Zabawne przygody Króla Ciapaciaka wprawiły dzieci w doskonały humor. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie a nawet czynnie brały udział pomagając Królowi w rozwiązaniu jego problemów. Gratulujemy Pani Agnieszce i Pani Paniom biorącym udział w  zorganizowaniu przedstawienia wspaniałej gry aktorskiej. Dziękujemy za pyszny poczęstunek i zdrowe niespodzianki dla dzieci :)

Po przedstawieniu przedszkolaki w towarzystwie Pani Agnieszki poszły i zwiedziły Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej. Na miejscu spotkaliśmy się z Ojcem Mateuszem, który przestawił nam historię cudownego obrazu.