Walentynkowo-karnawałowy bal :)

14 lutego w walentynki odbył się wspaniały bal karnawałowy :) Dzieci przebrane w rózne bajowe i niebajkowe stroje doskonale bawiły się od samego rana. Niespodziankę- słodycze, popcorn, soki oraz kolorowe balony przygotowali rodzice.  Zabawy przeprowadziła pani Agnieszka Szmurło i DJ Maximo za co serdecznie dziękujemy. Niesamowitą atrakcją dla dzieci na koniec balu była wata cukrowa , którą przygotowała dla nas Pani Agnieszka oraz wielkie, piernikowe serduszka- niespodzianka od Pani intendentki.  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby to był wspaniały dzień dla nws wszystkich :)