Company Logo

PL - Time

Kto jest Online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2019

W poniedziałek 14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej Gr. II i III z Panią Beatką i Krysią przygotowały część artystyczną i upomnki dla pracowników i emerytowanych pracowników naszego przedszkola. Słowa podziękowania i życzenia skierowała Pani Dyrektor Beata Czarnecka oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agnieszka Sokołowska.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i Rodzicom za zorganizowanie poczęstunku oraz upominiki. :)

zdjęcia

Spotkanie z Panem Markiem

10 paźdzernika w naszym przedszkolu gościliśmy Pana Marka Charkiewicza- Pracownika Nadleśnictwa Sarnaki, który przedstawił nam bardzo ciekawą prezentację dotyczącą przygotowań zwierząt do zimy.

Serdecznie dziękujemy Panu Markowi za spotkanie i przekazanie cennych wiadomości naszym przedszkolakom :)

zdjęcia

Wycieczka Muchomorków i Biedronek do Bujenki

4 października grua II i III pojechały na wycieczkę do Bujenki koło Ciechanowca. Celem wycieczki była wizyta na farmie alpak. Dzieci obejrzały niezwykle urokliwe zwierzęta, mogły je przytulać, karmić, wyprowadzać na spacer. W międzyczasie bawiły się na miejscowym placu zabaw, uczestniczyli w warsztatach, chętni malowali twarze. Na zakończenie ku posileniu zjedliśmy smaczne, pieczone kiebaski :)


zdjęciahttps://photos.app.goo.gl/4Qmrv25ugqGFvURh6

Sałatka owocowa u maluszków

W piatek 4.10 grupa maluszków pod okiem Pań przygotowała smaczną i zdrową sałatkę owocową. Sałatka była niezwyke smaczna, wszyscy zajadali ze smakiem a niekórzy prosili o dokładkę :)

zdjęcia

Muchomorki w ogrodzie Pani Eli

2 października grupa II z Panią Krysią zwiedziły jesienny ogród u Pani Eli :)

zdjęcia

Warsztaty taneczne 3.10.

W czwartek 3 pażdziernika odbyły się fantastyczne warsztaty taneczne prowadzone przez instruktorów ze szkoły tańca dance&fun z Białej Podlaskiej. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom :)

zdjęcia

 
Copyright©2012/P.Wróblewsk-Powered by Joomla!®. Designed by: free hosting solutions cheap reseller hosting Valid XHTML and CSS.